Ілон Маск полетить у космос на кораблі компанії Virgin Galactic Річарда Бренсона

Esquire

Вартість квитка становить 250 тисяч доларів, а бронювання - 10 тисяч доларів

Американський підприємець і винахідник, засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск забронював місце на один із наступних космічних польотів Virgin Galactic. Вартість квитка становить 250 тисяч доларів, а бронювання - 10 тисяч доларів. Про це, посилаючись на Neowin, повідомляє "РБК-Україна".

Мільярдер Річард Бренсон, який 11 липня вирушив на космічному кораблі своєї компанії Virgin Galactic до космосу, підтвердив бронювання місця Ілоном Маском.

Коли саме підприємець вирушить у космос, наразі невідомо. Після польоту Бренсона, утворилася чимала черга з людей, які також придбали квитки й очікують на наступне формування екіпажу.

При цьому компанія Джеффа Безоса Blue Origin, яка також планує розвивати космічний туризм - розкритикувала політ Бренсона, оскільки корабель мільярдера не досяг лінії "Кармана".

Нагадаємо, генеральний директор компаній Amazon та Blue Origin, найбагатша людина у світі Джефф Безос заявив, що 20 липня полетить у космос на власному космічному кораблі. Цю подорож він здійснить, зокрема, разом зі своїм братом.