Ілля Кива: Відмова влади від російської вакцини пов'язана з бажанням збагатитися і позицією третіх держав

Народний депутат Ілля Кива

Фото з відкритих джерел

Відмова української влади від реєстрації та можливості виробництва російської вакцини від коронавірусу пов'язана з позицією іноземних партнерів і меркантильними міркуваннями. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"На початку 2020 року, коли в усьому світі почалася пандемія коронавірусу і була нестача засобів захисту, Радуцький зі своїми подільниками створив схему, вимив весь держрезерв і збагатився. Сьогодні вони хочуть збагатитися на вакцині. Їм незручна і невигідна ситуація, що Україна налагодить виробництво вакцини "Супутник V", яка пройшла всі випробування і зарекомендувала себе, як один з кращих препаратів з протидії коронавірусу. Але де подібні Радуцькі і Ляшки будуть заробляти, якщо вся країна буде знати собівартість вакцини, виробленої у нас. Адже у них все пов'язано з заробітком", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що позиція щодо відмови від вакцини російського виробництва продиктована ззовні.

"Радуцький і Ляшко виконують завдання, поставлене посольством США - декларування позиції, що Україна ніколи, за жодних обставин не буде купувати російську вакцину. Українцям сказали чекати біля моря погоди, в той час, як Радуцький підшукує вигідний контракт, де б він зміг збагатитися, виконати завдання посольства США", - сказав він.

Новини за темою: Кива: Ляшко і Радуцький спростували можливу реєстрацію і виробництво в Україні вакцини "Супутник V"

За словами політика, такі дії є зрадою: "Це - злочинна діяльність, від якої страждає український народ. Сьогодні при владі аферисти, саботажники і зрадники. Вони виконують волю своїх іноземних господарів і готові проводити геноцид українців. Але хочу їм нагадати, що у нас щодня від коронавируса вмирає близько 300 осіб!" - підсумував Ілля Кива.