Ілля Кива про постачання російської вакцини: Це вже боротьба за вплив, в якій влада виконує програму геноциду

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Ситуація з поставками в Україну вакцини від коронавірусу перетворена на боротьбу за вплив, в якій нинішня влада - виконавці чужої волі. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Історія поставок в Україну вакцини від коронавірусу давно стала політичною. Це протистояння, війна за можливість впливу. Але ця війна виливається в смерті українців. Наша система охорона здоров'я за останні 7 років була повністю знищена, близько 50 тис. медпрацівників звільнилися за останній рік. І це - стратегія з вимивання медперсоналу, адже так легше знищувати наше населення. І ненадання вакцини - також частина програми зі стирання нашої нації, яку реалізовує нинішня влада", - сказав він.

Ілля Кива нагадав, що в минулому році представники влади залишили населення без засобів захисту, а зараз блокують доступ російської вакцини від коронавірусу.

"Вони нажилися (на продажу засобів захисту з держрезерву - Ред.), оголивши країну перед небезпекою. Сьогодні вони слухняні виконавці стратегії, спущеної їм з посольства США, і їхнє завдання - не допустити на український ринок ефективний препарат, який міг би зберегти людські життя. І це - злочин, пов'язаний зі зрадою і саботажем, за який їх судитимуть", - сказав нардеп.

При цьому політик нагадав, що Віктор Медведчук домовився з президентом РФ не лише про постачання, але і про можливості виробництва вакцини на українських підприємствах.

"Ми могли б вже сьогодні виробляти цю вакцину, рятувати наших людей і допомагати іншим країнам... але сьогодні українці залишені сам на сам з хворобою, ми навіть позбавлені змоги доїжджати до лікарень. Сьогодні кожне життя на совісті президента Зеленського і таких аферистів, як Радуцький і Ляшко, які не дають можливості рятувати людські життя", - підсумував Ілля Кива.