Губернатор Техасу заборонив бізнесу вводити обов'язкову COVID-вакцинацію

Фото з відкритих джерел

За його словами, вакцинація повинна бути добровільною

Губернатор Техасу Грег Ебботт заборонив бізнесу вводити вимоги на обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для співробітників і клієнтів. Відповідне розпорядження він ввів 11 жовтня. Про це повідомляє NBC News.

За словами Грега Ебботта, вакцинація повинна бути добровільною, а мандат адміністрації Байдена щодо вакцинації він назвав надмірним федеральним втручанням.

Відомо, що адміністрація президента США зобов'язала компанії зі 100 і більше співробітниками забезпечувати їм вакцинацію або регулярне тестування на коронавірус.

"Вакцина COVID-19 безпечна, ефективна і є нашим найкращим захистом від вірусу, але повинна залишатися добровільною, а не примусовою", - йдеться в заяві губернатора.

Новини за темою: Обов'язкова вакцинація від COVID-19 в Україні: Кого щеплюватимуть примусово?

Також він відмовився від вимог щодо використання масок і вимог доказів вакцинації, хоча в Техасі спостерігається зростання випадків захворювання і переповнення лікарень. Крім того, сам Ебботт влітку перехворів коронавірусом.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я видало наказ, яким затвердило перелік професій, які підлягають обов'язковій вакцинації. За відмову від щеплення українців відсторонять від роботи на законних підставах без збереження заробітної плати. Про те, хто підпадає під обов'язкову вакцинацію, і що ще чекає нещеплених громадян, - читайте в нашому матеріалі.