Грецька туристична компанія Mouzenidis Travel призупинила обслуговування туристів

Фото з відкритих джерел

МЗС України радить туристам перед поїздкою до Греції зв'язатися з готелем та перевірити автентичність бронювання

Грецька туристична компанія Mouzenidis Travel призупинила обслуговування туристів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України

"Туристична компанія Mouzenidis Travel, центральний офіс якої розташований у м. Салоніки, призупинила обслуговування іноземних туристів, в тому числі з України", - йдеться у повідомленні.

Для українських туристів, які прибули до Греції, але не можуть скористатися послугами компанії, відкрили цілодобову "гарячу лінію".

У міністерстві закликають туристів, які придбали путівки у зазначеної компанії, перед поїздкою зв'язатися з готелем та перевірити автентичність бронювання.

Новини за темою: Греція змінила правила вʼїзду для туристів
Директор представницького офісу туроператора в Одесі повідомила у коментарі "Інтерфакс-Україна", що призупинення обслуговування туристів пов'язане з технічними та юридичними процедурами, які триватимуть з 18 по 26 червня. 

"Пауза в обслуговуванні туристів в Греції пов'язана з процедурою передачі спадщини, оцінки майна, передачі справ новому керівництву", - йдеться у повідомленні.

МЗС України закликає грецьку туристичну компанію виконати у повному обсязі зобов'язання перед українськими туристами.