Греція визнає українські COVID-сертифікати

Delfi

Про це заявив глава МЗС Греції Нікос Дендіас

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів спільну конференцію з главою МЗС Греції Нікосом Дендіасом, під час якої глава грецької дипломатії заявив, що країна визнає українські COVID-сертифікати. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на спільну конференцію глав МЗС України та Греції, яка відбулася в Києві.

"Я хотів би подякувати за внесок українців у розвиток грецької економіки. Оскільки близько 30 тисяч українців працюють у грецькому морському флоті. І, звичайно, багато українців відвідують Грецію як туристи. Я сподіваюся, що так буде і в цьому році, оскільки ми визнаємо COVID-сертифікати. Тож як і раніше українці зможуть відвідувати Грецію", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що українці, які зробили щеплення від коронавірусу, зможуть отримати сертифікати про вакцинацію для подорожей за кордон у липні. 

Також стало відомо, що Міністерство закордонних справ України веде переговори з усіма європейськими країнами з приводу визнання COVID-сертифікатів. Переговори ведуться, зокрема, з Грузією, Туреччиною і Мальтою.