Голова Закарпатської обласної організації партії ОПЗЖ Іван Чубирко вітає земляків з 76-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Фото з відкритих джерел

Голова Закарпатської обласної організації політпартії "Опозиційна платформа - За життя" Іван Чубирко привітав закарпатців із Великою Перемогою над фашизмом, передає "Перший.соm.uа".

"Дорогі друзі! Сьогодні особливий день для кожного з нас! 9 Травня - це наше велике спільне свято, державне і сімейне одночасно, це день мужності і згуртованості заради високої мети - спільної перемоги! 76-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні сьогодні відзначають всі, кому дійсно небайдужа історія і наше минуле, хто проти сфальсифікованих історичних фактів і хто поважає справжніх героїв. 9 травня весь народ Радянського Союзу переміг фашизм у 1945-му ціною страшних жертв, мільйонів життів, але відстояв свободу і право на життя. Ми вдячні кожному воїну за мужність, стійкість і непохитну волю до перемоги, які врятували світ від фашистської навали. Земний уклін нашим героям війни, які зуміли вижити в страшному пеклі і через все життя пронесли любов до Батьківщини. Наш святий обов'язок - поважати безцінний подвиг ветеранів, зберегти спогади очевидців кривавих років війни для майбутніх поколінь, а головне - не дати стерти історію, потрібно пам'ятати підсумки Великої Вітчизняної війни і не забувати злочинні діяння, вчинені фашистами. Ми повинні разом, як колись наші герої під час війни, братською дружбою і бажанням не підкорятися нікому, розвивати відносини між народами мирно і цивілізовано. Бажаю всім мирного неба, благополуччя і добра, міцного здоров'я і щастя! Дякую за перемогу! Спасибі за життя! Зі святом усіх!" - заявив Чубирко.