Глава Мінцифри обговорив з Google просування українського контенту

Кореспондент

Зокрема, глава Мінцифри під час зустрічі порушив проблему російського контенту на головній сторінці українського YouTube Music і YouTube

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у вівторок, 31 серпня, провів переговори з віце-президентом Google Караном Бхатія. Вони обговорили подальші плани щодо співпраці між Україною і Google. Про це Федоров повідомив у своєму Telegram-каналі, передає "Кореспондент.нет".

Зокрема, глава Мінцифри під час зустрічі порушив проблему російського контенту на головній сторінці українського YouTube Music і YouTube. Він підкреслив, що пропозиція російського контенту українцям неприпустима під час війни з Росією.

"Щоб більше не повторювалися такі кейси, ми запропонували компанії залучити незалежних українських редакторів, які підбиратимуть контент. Це відкриє можливості для розвитку української музичної та креативної індустрії", - пояснив він.

Також Федоров розповів, що він обговорив з віце-президентом Google можливість доступу українців до Фонду YouTube Shorts - спеціальною програмою підтримки креаторів.

Новини за темою: Послуги у "Дії" можна буде отримати без гаджетів і доступу до інтернету, - Мінцифри

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації запускає безкоштовну комп’ютерну допомогу для вчителів шкіл.