Герман: Той самий інший шлях розвитку України, який пропонує Медведчук, - надзвичайно проукраїнський

Фото з відкритих джерел

Інший шлях розвитку України, який у своїй статті "Про майбутнє українського і російського народів" запропонував голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук, є надзвичайно проукраїнським. На це звернула увагу голова наглядової ради Фонду захисту свободи слова Ганна Герман.

"Якщо ця ідея Медведчука заволодіє масами, незважаючи на спроби повної інформаційної ізоляції, витіснити і забрати у нього трибуну ВР, яку дав йому народ разом із мандатом народного депутата, позбавити можливості зустрічатися з журналістами, виборцями (а рейтинг залишається високим), це означає, що Україна зможе встати на ноги, піднятися з тих колін, на які її поставили ті, хто передали Україну в управління іншим державам, зробили з України, про яку Медведчук каже, що вона все-таки не Росія, "анти-Росію". Україна - не Росія, але вона не має бути "анти-Росією". Путін каже, що Росія ніколи не буде "анти-Україною". І Медведчук у статті каже, що замість того, щоб створювати собі проблеми з сусідами, з Росією і з Заходом, українська влада повинна сьогодні займатися тим, щоб вирішувати ці проблеми, налагоджувати контакти, зв'язки і взаємовигідну співпрацю і зі Сходом, і з Заходом. Медведчук ще раз підкреслює, яку небезпеку принесло нам те, що Україна виступила ініціатором скасування Великого договору з Росією, яким були гарантовані кордони в тих межах, з якими вона вийшла після Біловезьких угод. А якщо Росія скасує Біловезькі угоди, що ми тоді будемо говорити? Цей інший шлях розвитку України, який пропонує Медведчук, є надзвичайно проукраїнським", - наголосила Герман.

Раніше Ганна Герман нагадала, що голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук у своїй статті "Про майбутнє українського і російського народів" запропонував інший шлях розвитку України, який дозволить повернути втрачені позиції.