Герман: Стаття Путіна - це шлях до двостороннього діалогу, він очікував, що Україна йому відповість

MigNews

Стаття президента Росії Володимира Путіна "Про історичну єдність росіян і українців" - це шлях до двостороннього діалогу

Стаття президента Росії Володимира Путіна "Про історичну єдність росіян і українців" - це шлях до двостороннього діалогу. Про це заявила голова наглядової ради Фонду захисту свободи слова Ганна Герман.

"Можливо, стаття Путіна - це шлях до двостороннього діалогу? Можливо, він очікував, що Україна йому відповість, представить свої аргументи? Я б порадила Зеленському почитати одну книгу Петра Толочка, яка дала б йому відповіді на багато питань, які ставить Путін у своїй статті про наше коріння, перспективи і нашу спільну історію. Це було б Зеленському цікаво, якби він хотів почати діалог, але він цього не зробив. Вони легковаговики у всьому, і у політиці передусім", - зазначила Ганна Герман.

Разом із тим вона підкреслила, що голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук ґрунтовно проаналізував ті аргументи, які подає Путін.

"У деяких речах він йому опонує, але Медведчук подає свій шлях, своє бачення майбутнього України і чітко розписує цей план (у своїй статті "Про майбутнє українського і російського народів", - ред.). Ця стаття, по суті, є виборчою програмою майбутнього лідера народу", - заявила голова наглядової ради Фонду захисту свободи слова.

Нагадаємо, голова наглядової ради Фонду захисту свободи слова Ганна Герман заявила, що інший шлях розвитку України, який у своїй статті "Про майбутнє українського і російського народів" запропонував голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук, є надзвичайно проукраїнським.