Google-карти пропонуватимуть водіям маршрути з найнижчим рівнем викидів вуглецю

Unsplash

Охочі купити авто також швидше бачитимуть варіанти гібридних та електромобілів і зможуть порівнювати їх з моделями, які використовують винятково викопне паливо

Автомобілісти зможуть обирати маршрут з найменшими викидами вуглецю, як тільки будуть враховані такі фактори, як завантаженість доріг та нахил. А у тих випадках, де у порівнянні час подорожі буде однаковий, карти Google за замовчуванням використовують варіант з найнижчим рівнем викидів, повідомляє The Guardian, передає "Суспільне".

Як зазначив очільник компанії Сундар Пічаї, охочі купити авто також швидше бачитимуть варіанти гібридних та електромобілів та зможуть порівнювати їх з моделями, які використовують винятково викопне паливо.

Інші екологічні ініціативи, оголошені технологічною компанією, включають розміщення інформації про викиди в пошуковій системі тарифів авіакомпаній Google Flights. З середи користувачі у всьому світі зможуть бачити викиди вуглецю з розрахунку на одне місце для кожного польоту та варіанти польотів з меншими викидами. Пошуки готелів також включатимуть інформацію про зусилля готелів у сфері сталого розвитку.

Техногігант також повідомив про зміни в пошуках покупок. Коли користувачі шукають енергоємні пристрої, такі як посудомийні машини або водонагрівачі, у вкладці їхніх покупок з'являтимуться екологічні варіанти.

Новини за темою: Продажі нових легкових автомобілів у вересні збільшилися на чверть, - Укравтопром

Нагадаємо, вчені спрогнозували, як зміниться клімат в Україні в найближчі 100 років.