Експерт пояснив, чому "справа Медведчука" незабаром лусне, як мильна бульбашка

Віктор Медведчук

Фото з відкритих джерел

Справа про державну зраду лідера "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука безперспективна, і, як би не затягувався процес, у підсумку вона "все одно розвалиться"

Справа про державну зраду лідера "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука безперспективна і, як би не затягувався процес, в результаті вона "все одно розвалиться". Таку думку висловив 23 липня в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" український журналіст Руслан Коцаба, який раніше сам піддавався переслідуванням з боку влади, передає REGNUM.

"Ніяких доказів немає, справа все одно розсиплеться... лусне, як мильна бульбашка. І, відповідно, Медведчук у підсумку від цього в електоральному плані тільки виграє" ,- вважає Коцаба.

Крім того він підкреслив, що чинна влада надходить дуже недалекоглядно, тому що, працювати разом з лідером ОПЗЖ було б ефективніше, ніж проти нього.

"Медведчук може бути ефективним як при владі - ми пам'ятаємо часи Кучми, коли він керував його адміністрацією, і це були не найгірші часи для України - так і в опозиції" ,- вважає експерт.

Міркуючи в цьому контексті про проведену зараз на Україні судову реформу, в результаті якої право вирішального голосу буде належати таким собі "міжнародним експертам", Коцаба знову послався на думку Медведчука, який раніше заявив, що для ефективної роботи судової системи Україні не потрібні якісь спеціальні реформи, просто закон повинен бути "один для всіх".

"Тепер, коли лідер опозиції піддається кримінальному переслідуванню, безпідставним і бездоказовим звинуваченням, особливо добре видно, що він був правий... Медведчук, як державник, вболіває за те, що на міжнародному рівні імідж України падає, ми перестаємо бути країною, де править закон. Він же пропонував дуже простий рецепт: не треба ніяких реформ, просто треба, щоб був закон один для всіх", - зазначив журналіст.