Екс-командувач Військово-повітряних сил подав до суду на Зеленського з вимогою скасувати указ про звільнення

Командувач Повітряних сил ЗСУ Сергій Дроздов

Фото з відкритих джерел

Він є фігурантом справи про катастрофу літака Ан-26

Екс-командувач Військово-повітряних сил, генерал-полковник Сергій Дроздов подав до суду на президента України Володимира Зеленського. Дроздов оскаржує указ про своє звільнення з посади командувача. Про це повідомляє "РБК-Україна".

У серпні Зеленський видав указ про звільнення Дроздова з посади командувача ВПС України. У середині вересня Верховний суд прийняв позов генерал-полковника до розгляду.

"Сьогодні не існує процедури звільнення командувача Повітряних сил. Цей порядок не затверджений, тобто у держави немає ніяких підстав для прийняття рішення про звільнення командувача ВПС", - пояснив виданню адвокат Ростислав Кравець мотиви свого клієнта.

Зазначається, що Дроздов є фігурантом справи про катастрофу літака Ан-26 з курсантами Харківського університету Повітряних сил, зокрема, його звинувачують у недбалому ставленні до військової служби.

Новини за темою: Розслідування катастрофи Ан-26 під Харковом завершили

Нагадаємо, у Державному бюро розслідувань вважають, що катастрофа Ан-26 у Харківській області під Чугуєвом сталася через те, що екіпаж не встиг своєчасно виявити поломку системи ПРТ-24, бо злети виконувалися конвеєрним способом.