Екс-футболіст "Динамо" та збірної України Роман Зозуля отримав орден "За заслуги" III ступеня

Роман Зозуля Facebook

Форвард продемонстрував нагороду на своїй сторінці у Facebook

Український футболіст, колишній нападник "Динамо", "Дніпра", "Альбасете" та збірної України Роман Зозуля отримав від президента Зеленського престижну відзнаку - орден "За заслуги" III ступеня. 31-річний форвард продемонстрував нагороду у своїй сторінці на Facebook. 

"Оті дурні, що кричать "націоналіст!", не розуміють і ніколи не зрозуміють, що я зумів об’єднати любов до мого народу з любов’ю до всіх народів світу!", - процитував футболіст класика української літератури Остапа Вишню.

"В якому б куточку світу я не був, завжди гордо кажу, що я - українець. І сьогоднішня нагорода, орден "За заслуги" III ступеня, для мене надзвичайно цінна. Щиро вдячний президенту Володимиру Зеленському за відзнаку. Любіть Україну", - прокоментував Зозуля.

Варто зазначити, що орден "За заслуги" вручають за здобутки в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності на благо України. Роман Зозуля регулярно надає допомогу українській армії на сході України, а також займається волонтерською діяльністю.

Раніше повідомлялося, що УЄФА зобов'язала збірну України з футболу прибрати з форми гасло "Героям слава". При цьому гасло "Слава Україні" залишиться на екіпіровці, оскільки саме по собі воно може розглядатися як неполітичне. Також на формі залишиться карта України - це не порушує правил організації, оскільки ООН визнає відповідні кордони України.