"#Допоможи ближньому": В Україні триває благодійний флешмоб Молодіжного Крила ОПЗЖ

Молодіжне крило ОПЗЖ

У Полтаві активісти Молодіжного Крила ОПЗЖ передали чергову партію допомоги одному з притулків. За словами співробітників притулку, допомоги від держави вони не отримують, виживають тільки завдяки волонтерам.

"За останні роки ситуація лише погіршилася, оскільки ми вже не сподіваємося на допомогу від держави, ми робимо все за свої особисті кошти. Також ми вдячні всім людям, хто допомагає і кому небайдужі долі наших підопічних. Ми цінуємо будь-яку допомогу - чи то поповнення запасів корму, чи то будівництво вольєрів або допомога по господарству", — розповідає керівник притулку. 

Представники молодіжної організації передали притулку все необхідне для життя тварин, а також взяли за правило за можливості завжди відвідувати братів наших менших. Цю допомогу вони надали у рамках благодійної акції "#Допоможи ближньому", яку запустили кілька місяців тому, розповіла голова Полтавської міської організації Молодіжного Крила ОПЗЖ Катерина Кива. 

"Дуже здорово, коли є можливість приїхати та приділити свою увагу чотирилапим друзям, які залишилися без господарів. Усі вони дуже доброзичливі та йдуть на контакт. Вони дуже сумують за увагою з боку людей та хотіли б знайти домівку. Я вважаю, що дуже важливо піклуватися про тварин, адже навіть незначна допомога може подарувати їм дещицю щастя. Також хочу відзначити, що кожен охочий може завжди приїхати до цього притулку і погуляти з будь-яким собакою. Також ми - активісти Молодіжного Крила - взяли за постійне правило приїжджати і відвідувати цих малюків", — заявила Кива.