Донеччина та Луганщина мають великий потенціал для туризму, - голова Держтуризму

У Держтуризмі хочуть відкрити ці регіони для більшої кількості українців

Фото з відкритих джерел

Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів вважає, що Донецька та Луганська області мають великий туристичний потенціал, однак наразі він ще нереалізований повною мірою. Про це повідомляє прес-служба Держтуризму.

"Я приємно вражена. Мені дуже хочеться, щоб ми відкрили регіон для більшої кількості українців. Наразі треба думати, як це зробити на наступний рік, на початок осіннього сезону, коли люди активно мандрують. У людей є велике бажання розвивати туризм. Це те, що надихає допомагати", - повідомила Олеськів.

Серед перспективних об'єктів Донбасу у Держтуризмі відзначають Віллу Протце, Старокраматорський машинобудівний завод, домну колишнього Краматорського металургійного заводу, Крейдяні скелі Краматорського регіонального ландшафтного парку, а також архітектуру бельгійського спадку у Лисичанську Луганської області та два кінних заводи Біловодська.

Новини за темою: 10 найстрашніших і наймістичніших місць Землі: Де знайти міста-привиди, ліси демонів і вежі диявола

Нагадаємо, уже низка країн дозволила в'їзд повністю вакцинованим українським туристам. Це Хорватія, Бельгія та не тільки. Ірландія також не стала винятком. І у ній є на що подивитися туристам: скелі, водоспади тощо. Які місця країни варто відвідати в першу чергу, читайте у нашому матеріалі.