До Дня захисника України військовослужбовцям виплатять грошові премії

На Одещині після бійки, що сталася в гуртожитку військових, помер один контрактник Фото з відкритих джерел

Розмір премій для військовослужбовців становитиме 2500 грн

До Дня захисників і захисниць України військовослужбовцям ЗСУ та Головного управління розвідки Міноборони виплатить грошові премії. Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

Відповідно до доручення Андрія Тарана про виплату премій, військовослужбовці отримають по 2500 грн.

"Відповідно до статті 15 Дисциплінарного статуту ЗСУ, статті 51 Бюджетного кодексу України за підсумками роботи в січні-вересні 2021 року та з нагоди Дня захисників і захисниць України дозволяю заохотити військовослужбовців, які не мають незнятих дисциплінарних стягнень (крім військовослужбовців строкової військової служби та курсантів з-поміж громадян, які не проходили військову службу), грошовою премією в розмірі 2500 гривень (до видачі на руки)", – йдеться у документі.

Новини за темою: Зеленський підписав указ про помилування 31 засудженого захисника України

Нагадаємо, святкування Дня захисника України впроваджено колишнім президентом України у 2015 році, натомість  скасовано святкування Дня захисника Вітчизни, що відзначався 23 лютого. 

У серпні президент України Володимир Зеленський підписав закон, яким змінив назву свята. Тепер свято "День захисника України", яке щороку відзначається 14 жовтня, має назву "День захисників і захисниць України".