До 70% тих, хто перехворів на коронавірус, потребує реабілітації, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

За словами міністра, ризики значно зросли після того, як "британський" штам потрапив до України

Близько 70% українців, які перехворіли на коронавірусну інфекцію, потребують 3-6 місяців додаткової реабілітації. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За словами міністра, ризики значно зросли після потрапляння британського штаму до України.

"Значно зросли ризики постковідного синдрому у зв'язку з цим британським штамом. Тобто люди, які перехворіли на COVID-19, потім від трьох до шести місяців, повинні проходити реабілітацію. По суті справи, лікуватися. І кількість цих людей складає вже до 70%. Тобто дві третини хворих після одужання від COVID потребують додаткової реабілітації", - зазначив Степанов.

Водночас очільник переконаний, що однією з причин "постковідного синдрому" є зневажливе ставлення деяких громадян до карантинних обмежень.

Новини за темою: Україна посилила правила в'їзду: ПЛР-тест є тепер обов’язковою вимогою

Нагадаємо, в Україні 22 березня підтвердили 11 476 випадків коронавірусу. Серед хворих 606 - діти, а 357 - медпрацівники. Найбільше нових хворих виявили в Одеській (1122), Львівській (995), Харківській (843), Київській (727) областях та м. Київ (1050). 

У зв'язку з цим міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що найближчим часом на Україну чекає дуже важкий період, оскільки ситуація з поширенням COVID-19 у країні погіршується.