Днями Київ потрапить у червону зону карантину, - Кличко

У п’ятницю відбудеться засідання Комісії з надзвичайних ситуацій міста, яка ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень і функціонування столиці в умовах червоної зони

Фото з відкритих джерел

У п’ятницю, 22 жовтня, Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень і функціонування столиці в умовах червоної зони, у яку Київ потрапить днями. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час відкриття засідання Київради, повідомляє прес-служба КМДА.

"Днями Київ потрапить у червону зону карантину, бо ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці стрімко погіршується. За минулу добу в Києві – майже 1200 нових хворих та 39 летальних випадків. Вік тих, хто помер, – від 29 років. Останніми днями до лікарень столиці госпіталізують по півтисячі хворих. І більшість із них – у тяжкому стані. Це пацієнти, які потребують кисневої підтримки або штучної вентиляції легень. Ліжка в столичних лікарнях заповнюються. Уже понад 50 відсотків ліжок, які підготувало місто для лікування хворих на коронавірус, заповнені. А з киснем заповнені більш як 63 відсотки", - сказав Кличко.

За його словами, у п’ятницю відбудеться засідання Комісії з надзвичайних ситуацій міста, яка ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень і функціонування столиці в умовах червоної зони, в яку ми потрапимо днями.

Новини за темою: Червона зона карантину: В "Укрзалізниці" розповіли, як курсуватимуть потяги

Нагадаємо, нещодавно мер Києва Віталій Кличко в середу, 20 жовтня, попередив про швидке потрапляння столиці в червону зону карантину і закликав вакцинуватися від коронавірусу.