Для мільйонів громадян України, в тому числі і для мене, і для нашої команди, "Опозиційної платформи - За життя", - це святий день: Загородній привітав українців з Днем Перемоги

Юрій Загородній Фото з відкритих джерел

День Перемоги (над нацизмом у Другій світовій війні) для мільйонів громадян України - це святий день. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив нардеп від "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Загородній.

"Я хочу всіх привітати з великим днем, днем 9 Травня, Днем перемоги у Великій Вітчизняній війні. Для багатьох громадян України, для мільйонів громадян України, в тому числі і для мене, і для нашої команди, "Опозиційної платформи - За життя", - це святий день. Тому що це день Великої Перемоги, і про цей день треба пам'ятати, ніколи не забувати і передавати з покоління в покоління, як би хто не намагався стерти з пам'яті цей день. І тому ще минулого року з ініціативи голови нашої партії Віктора Володимировича Медведчука було створено громадський фронт збереження національної пам'яті. Це якраз для того, щоб підростаючі покоління знали правду про нашу справжню історію і про події Великої Вітчизняної війни. Сьогодні ми знаходимося тут, на святому місці міста Миколаїв, тому що саме тут висадився десант старшого лейтенанта Костянтина Федоровича Ольшанського, 68 десантників, і звідси, по суті, почалося звільнення міста Миколаєва", - зазначив Загородній.