Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Для громадського транспорту у червоній зоні приберуть одне з обмежень

Міністерство охорони здоров'я перегляне вимоги про те, щоб у громадський транспорт пускали лише на сидячі місця

фото з відкритих джерел

До Міністерства охорони здоров'я звернулися мери українських міст із проханням послабити обмеження у червоній зоні карантину для маршруток та автобусів. Причиною став прихід холодів. Про це заявив голова МОЗ Віктор Ляшко в ефірі одного з телеканалів, передає "Слово і діло"

За словами Ляшка, на прохання мерів Міністерство охорони здоров'я перегляне вимоги про те, щоб у громадський транспорт пускали лише на сидячі місця. Тобто маршрутки та автобуси пускатимуть більше пасажирів, щоб люди довго не чекали на зупинці в осінній та зимовий період.

"Оскільки це (холод та скупчення людей, – ред.) теж провокуватиме появу ГРВІ… І плюс вакциновані не повинні страждати через невакцинованих", - зазначив Ляшко.

Водночас він нагадав, що в областях червоної зони користуватися громадським транспортом, як і раніше, зможуть лише ті, хто має COVID-сертифікат, негативний ПЛР-тест або довідку про одужання від коронавірусу.

Глава МОЗ також додав, що обмеження щодо наявності COVID-сертифікатів у міжрегіональному транспорті збережеться ще надовго.

Новини за темою: В Україні збираються посилити контроль за перевіркою COVID-сертифікатів

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що МОЗ хоче посилити карантин в Україні. Зокрема, у жовтій зоні планують ввести повний курс вакцинації як для працівників, так і для відвідувачів закладів.