"Дія" запустила програму маркетингової підтримки малого та середнього бізнесу

Фото з відкритих джерел

Допомагати учасникам будуть провідні маркетингові агенції, яких теж буде відібрано як партнерів програми за допомогою відкритого конкурсу

"Дія.Бізнес" та Київська школа економіки запустили проект з маркетингової підтримки малого та середнього бізнесу. Про це повідомляє "Суспільне".

"Київська Школа Економіки за підтримки UKAID, Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та проектом Дія.Бізнес запускають пілотну програму маркетингової підтримки малих та середніх підприємств. Допомагати учасникам будуть провідні маркетингові агенції, яких теж буде відібрано як партнерів програми за допомогою відкритого конкурсу", — повідомили у прес-центрі Міністерства цифрової трансформації.

Учасникам проекту пропонують:

  • розроблену онлайн маркетингову стратегію;
  • роботу з брендом компанії, ребрендинг;
  • допомогу в розробці вебсайту компанії;
  • аналіз та рекомендації до наявних рекламних онлайн-кампаній або формування нових;
  • бюджет на запуск промокампаній.

Як зазначили у міністерстві, цей проект для підприємств з успішною реалізацією ідеї, які "почали зі швидкого зростання та вийшли на "плато" через відсутність можливості якісно та ефективно розвивати свою маркетингову цифрову стратегію", а також для підприємств, якими керують жінки, люди з обмеженими фізичними можливостями та компаній з Донецької та Луганської областей.

Найперша мета проекту — створення та впровадження цифрової маркетингової стратегії для малих та середніх підприємств.

"Цифрова трансформація учасників пілотного проекту буде взята за основу для створення типової програми підтримки цифрової трансформації малого та середнього бізнесу в Україні", — зазначили у відомстві.

Новини за темою: Київ на порозі нового локдауну: Кому дозволять їздити у громадському транспорті і як працюватиме бізнес

Нагадаємо, середній та малий бізнес отримає допомогу під час карантинних обмежень.

Також Верховна Рада планує виділити 3 млрд гривень на допомогу бізнесу в червоних зонах карантину.