Депутати не розвалили країну, і це найбільше їхнє досягнення у 2020 році, – політолог Решмеділова

Телеканал ZIK

Особливих зрушень, які могли б покращити життя звичайних людей в Україні, у 2020 році не відбулося

Те, що народні депутати у 2020 році не розвалили країну, – це вже перемога, бо насправді вони доклали багато зусиль для цього.   

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила політолог, аналітик Фонду громадської дипломатії Олександра Решмеділова.

Політолог зазначила, що найбільшим досягненням України за 2020 рік стало те, що вона змогла вижити в надскладні часи коронавірусу, масштабних пожеж та інших викликів.

А щодо досягнень влади у році, який минає, зі слів Решмеділової, найбільшим стало те, що вона не розвалила країну.  

"Те, що вони не розвалили країну, – це вже перемога. Бо насправді доклали багато зусиль. І це не жарти. Давайте розуміти, що коли у нас прийшла монобільшість, не всі депутати досвідчені, не всі мають фахову освіту або досвід до того, насправді це люди, які вперше в політиці. І все могло б бути по-іншому і з дуже фатальними наслідками. Не можна спрогнозувати, що вони там наприймають", – сказала експерт.

Разом з тим Решмеділова зазначила, що функціонально у 2020 році відбулося дуже багато змін щодо роботи Верховної Ради, однак особливих зрушень, які могли б покращити життя звичайних людей, зі слів експертки, не відбулося.  

"Тобто могло б бути набагато гірше. Але особливих зрушень, які могли б покращити нам життя, я не бачу", – сказала Решмеділова й додала, що "турборежим" монобільшості не допоміг їй впровадити якісні зміни в життя країни.

Новини за темою: Бурміч: Влада весь рік намагалася цинічно обдурити свій народ і світову спільноту

Нагадаємо, раніше український художник та телеведучий Сергій Поярков заявив, що парламентарі з партії "Слуга народу" – це "імітуючі", а не "практикуючі" народні депутати, а президент України Володимир Зеленський – людина, яка випадково опинилася у політиці, теж не "практикуючий", а "імітуючий" президент.