Депутатам заборонили приходити до Офісу президента без попередження, - джерела

Офіс президента Фото з відкритих джерел

Тепер депутати можуть проходити всередину будівлі ОП, лише якщо на їхнє ім’я є попереднє замовлення у бюро перепусток

Народним депутатам заборонили безперешкодно проходити до Офісу президента України. Про це "Українській правді" повідомили співрозмовники у партії "Слуга народу" та Офісі президента.

Як повідомляється, законодавство про статус нардепа дозволяє народним обранцям, пред’явивши власне посвідчення, проходити до будь-якого органу державної влади. Попри це, тепер народні депутати не можуть вільно проходити до будівлі ОП, пред’явивши працівникам Управління держохорони своє посвідчення.

Тепер депутати можуть проходити всередину, лише якщо на їхнє ім’я є попереднє замовлення у бюро перепусток.

"Ми дуже обурені, навіть у чати скидали відео, як колеги скандалили з охороною. Але нам потім пояснили УДОівці, що нібито такі обмеження діють, якщо на роботі є президент. Коли президента немає - проходьте, повна відкритість", - розповів виданню один із депутатів провладної партії.

Як зазначено, додаткові заходи щодо народних депутатів в Офісі президента України запровадили кілька місяців тому – після того, як позафракційний депутат Гео Лерос увірвався до приймальні голови ОП Андрія Єрмака і нецензурно лаявся.

Нагадаємо, раніше народному депутату України Олексію Гончаренку в ПАРЄ не дали продемонструвати прострелений український прапор.