Delta-штам COVID-19 зафіксували щонайменше у 96 країнах, - ВООЗ

У Японії виявили нову мутацію коронавірусу Фото з відкритих джерел

Ще 7 країн не вказали, який саме варіант вони зафіксували

Delta-штам COVID-19, який вперше виявили в Індії, зафіксовано щонайменше в 96 країнах і територіях. Про це йдеться в щотижневому епідеміологічному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), повідомляє "Укрінформ".

Ще 7 країн не вказали, який саме підвид варіанта вони зафіксували.

Статистика щодо інших штамів коронавірусу у світі має такий вигляд: Alfa-штам, який походить з Великої Британії, зафіксували у 172 країнах та територіях, Beta-штам з Південної Африки - у 120 країнах та територіях, Gamma-штам з Бразилії - у 72.

При цьому за останній тиждень (21-27 червня) кількість нових випадків коронавірусу у світі становить 2 600 313 і відповідає аналогічним показникам за попередній тижневий період. Кількість смертей зменшилася на 10% у порівнянні з попереднім тижнем і сягнула 57 603. Це найнижчий щотижневий показник смертності з початку листопада 2020 року.

Нагадаємо, офіційний представник ВООЗ в Росії Меліта Вуйнович заявила, що поширення нового штаму коронавірусу "Дельта плюс" може стати причиною нового локдауну.

Також у Всесвітній організації охорони здоров'я заявляли, що не всі вакцини проти COVID-19 можуть бути ефективними у боротьбі з дельта-штамом коронавірусу.