ДБР перекрило канал контрабанди техніки та брендового одягу: Держава щомісяця втрачала десятки мільйонів

Фото з відкритих джерел

Під час обшуків на центральних сортувальних станціях операторів поштового зв’язку та в підрозділах Київської митниці вилучено приблизно 30 тонн товару

Працівники ДБР спільно з Департаментом протидії контрабанді Митної служби перекрили один з найбільших в Україні каналів контрабанди техніки та брендового одягу. Про це повідомляє ДБР, передає "Укрінформ".

Зазначається, що держава втрачала десятки мільйонів гривень щомісяця.

Під час обшуків на центральних сортувальних станціях операторів поштового зв’язку та в підрозділах Київської митниці вилучено приблизно 30 тонн товару. Наразі ще триває його оцінка та підрахунок.

“Один із поштових перевізників протягом тривалого часу завозив з-за кордону через столичний аеропорт великі партії товарів широкого вжитку, брендовий одяг, електротовари та підакцизні товари під виглядом простих поштових перевезень. Великі партії товару ввозились на територію України під виглядом відправлень для громадян України, які навіть не підозрювали про це. Всі "посилки" оцінювались до 100 євро, що дозволяло не сплачувати податки”, - ідеться у повідомленні.

Тільки у липні цей поштовий оператор ввіз в Україну понад 150 тонн товару, не сплативши при цьому понад 30 мільйонів гривень податків та зборів.

Натомість організатори контрабанди брали у замовників гроші за перевезення товарів без митної декларації. Суми обраховувались залежно від групи товару. Техніка, зокрема телефони та планшети, мали чітко визначену ціну за одиницю, брендовий одяг мав визначену суму за кілограм. Потім ці товари потрапляли до магазинів, де реалізовувались за готівку.

Працівники ДБР встановлюють коло причетних до схеми осіб, у тому числі серед співробітників Митної служби.

Новини за темою: Контрабанда рекордної партії героїну на 2,3 млрд грн: У Львові затримали громадян Туреччини

Нагадаємо, інспектора Київської митниці підозрюють у зловживанні під час митного оформлення нафтопродуктів на 6,5 млн гривень.