Данія послабить карантинні обмеження, зокрема на матчах Євро-2021 у Копенгагені

Фото з відкритих джерел

З жовтня влада Данії планує скасувати усі обмеження

Відзавтра, 11 червня, у Данії вирішили послабити карантинні заходи, впроваджені для боротьби з поширенням коронавірусу. Про це, посилаючись на європейські ЗМІ, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми зможемо зробити все те, що не могли раніше, тому що епідемію взяли під контроль", - сказав міністр охорони здоров'я Данії Магнус Хеуніке.

Зазначається, що бари та ресторани зможуть працювати до півночі - раніше там приймали відвідувачів до 23:00. Авже з 15 червня час закриття цих закладів перенесуть на 2:00 ночі.

Також з 14 червня скасовується обов'язкове носіння масок, за винятком громадського транспорту. З вересня планується скасувати і це правило.

Окрім того, дозволять проведення громадських заходів чисельністю до 10 тис. людей. Для матчів у рамках Євро-2021, які відбудуться в Копенгагені, зроблено виняток, на них вирішено допустити 25 тис. глядачів. Раніше планувалося, що на стадіон пускатимуть до 16 тис. осіб.

Із жовтня влада Данії планує зняти всі обмеження і скасувати документ, який наразі потрібен для відвідування барів, ресторанів, музеїв і театрів. Спеціальна перепустка містить інформацію про негативний ПЛР-тест на коронавірус у людини, про проходження вакцинації або нещодавно перенесену хворобу.

Раніше повідомлялося, що Данія відмовилася пускати в країну російських уболівальників під час Євро-2020, незважаючи на придбані квитки. Швидше за все, це пов'язано з рекомендаціями Ради ЄС щодо правил перетину кордону Євросоюзу.