COVID-вакцинація в Києві може стати примусовою, - Кличко

Фото з відкритих джерел

Щеплення буде необхідне, зокрема, для користування громадським транспортом

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що вакцинація в столиці може стати примусовою. Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів.

За словами Кличка, вакцинація буде необіхідна для можливості користування громадським транспортом і відвідування громадських закладів.

"Ми не хочемо доводити до примусової вакцинації, а перейдемо до того, що якщо ви хочете їздити в громадському транспорті, то без вакцинації ви цього не зможете зробити. Якщо ви хочете піти в громадські заклади, то також без вакцинації ви цього не зможете зробити. Це як примусово, але це турбота про найцінніше - здоров'я людей", - висловився міський голова.

Нагадаємо, нещодавно міністр освіти і науки Сергій Шкарлет запевнив, що педагогічних працівників не будуть примусово вакцинувати від коронавірусу. При цьому робота шкіл залежить від кількості щепленого там персоналу.

Новини за темою: Нове про COVID-сертифікати: Як роздрукувати документ про вакцинацію, оформити міжнародний варіант і продовжити його дію

Раніше повдіомлялося, що в уряді не виключають можливості запровадження обов'язкової COVID-вакцинації найближчим часом. Про те, що думають з цього приводу в Кабінеті міністрів та Міністерстві охорони здоров'я, читайте в нашому матеріалі.