Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Чи вчасно розпочнуться зимові канікули у школах Києва: Відповідь КМДА

Із 22 листопада столичні школи відкрилися для очного навчання

ТАСС

Незважаючи на те що столичним школярам деякий час довелося навчатися дистанційно, зимові канікули у Києві розпочнуться вчасно. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як заявив Мондриївський, школярі підуть на зимові канікули вчасно і продовження канікул не буде.

Також заступник голови КМДА повідомив, що із 22 листопада столичні школи відкрилися для очного навчання учнів усіх класів.

"Сьогодні 423 столичні школи знову відкрилися для очного навчання, і це стало можливим завдяки реальному зниженню захворюваності серед дітей. Крім того, ситуація у столиці стабілізувалась загалом – зменшується кількість тяжкохворих із показанням до госпіталізації, а також вивільняються місця в лікарнях із підключенням до кисню", - зазначив Мондриївський.

За його словами, станом на 22 листопада в Києві не змогли відкритися тільки дві школи в Солом'янському районі через проблеми з теплом: у першій сталася аварія на трубопроводі, а в другій (перебуває на балансі Міністерства освіти і науки) опалення так і не включили з незрозумілих причин.

Нагадаємо, нещодавно міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, що станом на 22 листопада очне навчання здійснюють понад 11 тисяч шкіл (84% від загальної кількості). Водночас дистанційно продовжують працювати 1,7 тисячі шкіл через відсутність 100% вакцинованих працівників у червоній зоні.