Чи обмежуватимуть роботу громадського транспорту у містах під час нового локдауну: Відповідь МОЗ

Припинення функціонування громадського транспорту доволі сильно впливає і на економіку, і на мобільність людей

Ігор Кузін Фото з відкритих джерел

В Україні під час нового можливого локдауну, найімовірніше, уряд не буде обмежувати роботу міського громадського транспорту. Про це розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін у коментарі ТСН.ua.

Кузін пояснив, що припинення функціонування громадського транспорту "доволі сильно впливає і на економіку, і на мобільність людей, і зокрема, це не дає додаткового якогось епідеміологічного впливу".

"Тому основною рекомендацією є більш жорсткий контроль за дотриманням протиепідеміологічних вимог під час перевезення, обмеження кількості людей, які користуються громадським транспортом, і навпаки виведення додаткової, резервної кількості самого того рухомого складу, аніж припинення його функціонування. Тому, найімовірніше, у межах можливих локдаунів або червоних зон уряд не буде рекомендувати обмежувати функціонування саме місцевого або міського транспорту", - висловився Кузін.

Також головний санлікар зазначив, що питання доцільності зупинки громадського транспорту входить в компетенцію місцевих комісій ТЕБ та НС.

Новини за темою: Київ можуть закрити на локдаун у найближчі два тижні, - експерт

Нагадаємо, нещодавно відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За його результатами було вирішено, що одразу чотири області переходять у червону зону адаптивного карантину