Чому українці надають перевагу "Блакитним вогникам" і що їх відштовхує від "Кварталу-95", – думка політолога

Фото з відкритих джерел

"Блакитні вогники" не містять політики, каже Олександр Лазарєв

"Квартал-95" як гумористична програма має яскраво виражене політичне забарвлення, причому виборче, і коли президентом України став Володимир Зеленський, який не задовольняє більшість українського суспільства, "Квартал-95" втратив частину своїх глядачів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олександр Лазарєв.

Олександр Лазарєв, коментуючи вподобання українців та контент, який вони переглядали у новорічну ніч, зауважив, що дивитися "Блакитні вогники" для багатьох стало традицією. Експерт каже, що не вбачає у цьому нічого поганого, бо ці програми не є заполітизованими.

"Що стосується "95 кварталу", який також український народ любив, любить частково, дивився, дивиться, зараз він, зрозуміло, втратив частину своїх глядачів через те, що президентом став Володимир Олександрович Зеленський, і він не задовольняє більшу частину українського суспільства. І також хотілося б відзначити, що через те, що "95 квартал" як сама гумористична програма має яскраво виражене політичне забарвлення, причому виборче. Якщо ми подивимося на те, що було недавно, коли ФОПи, наприклад, протестували, мене це дуже сильно засмутило, коли вони почали, наприклад, нахабно, насмішкувато жартувати з тих людей, які там стояли на вулиці, мерзли. Ось ці речі відштовхують населення", – сказав Олександр Лазарєв.

Як повідомляли раніше, понад 80% українців планували зустріти новий 2021 рік вдома, в колі родини. Водночас майже кожен десятий (9%) сподівався провести новорічну ніч у гостях у друзів або родичів. Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Читайте також: "2020 рік – тривожний для шоу-бізнесу, але душа все одно співає, – Павло Зібров розповів про творчість під час пандемії".