Через аномальну спеку у Києві закрили п'ять пляжів, - КМДА

КМДА

Загалом у столиці літнього сезону 2021 року підготовлено та відкрито 14 пляжів

Аномальна спека у Києві, яка трималася останніми днями, спричинила погіршення якості води. Станом на 30 червня у столиці не рекомендується купатися на п’яти пляжах. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"За інформацією КП "Плесо", станом на 30 червня у Києві тимчасово не рекомендується купатися на пляжах: "Веселка", "Тельбін", "Вербне", "Пуща-Водиця", "Троєщина". Зазначається, що погіршення якості води спричинено спекою, яка трималася у Києві останніми днями. Наразі фахівці проводять додаткові дослідження води", - йдеться в повідомленні.

Загалом у столиці літнього сезону 2021 року підготовлено та відкрито 14 пляжів.

Так, у Дніпровському районі для киян працюють 9 пляжів: "Молодіжний", "Венеція", "Передмістна Слобідка", "Золотий", "Дитячий", "Райдуга", "Тельбін", "Центральний", "Веселка"; в Оболонському районі 2 пляжі – "Вербний", "Пуща-Водиця"; у Деснянському районі 2 пляжі – "Чорторий", "Троєщина"; у Голосіївському районі – пляж "Галерна".

Загалом на пляжах столиці облаштували 26 рятувальних постів.

"Оперативні чергові та рятувальні підрозділи перебувають на постійному чергуванні та готові до реагування. Безпосередньо на рятувальних постах у межах пляжів чергують близько 150 лайфгардів "Пляжного Патруля". Лайфгарди здійснюють постійне спостереження за водою, а також спільно із поліцією стежать за громадським порядком та безпекою", - розповіли в КМДА.

А дев'ять міських пляжів цього року навіть отримали Міжнародну екологічну відзнаку "Блакитний прапор": "Дитячий", "Золотий", "Пуща-Водиця", "Веселка", "Венеція", "Молодіжний", "Галерна", "Чорторий" і "Троєщина".

"Відзнака дається раз на рік. Пляжі, які отримали "Блакитний прапор", вносяться в лист міжнародної туристичної організації як рекомендовані для відвідування та відповідають 33 критеріям", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, на березі моря біля села Лебедівка Білгород-Дністровського району Одеської області стався зсув ґрунту.