Чехія запроваджує обов’язкову наявність COVID-сертифікатів під час відвідування ресторанів

Фото з відкритих джерел

Нововведення набирає чинності з 1 листопада

Влада Чехії прийняла рішення запровадити обов’язкову наявність COVID-сертифікатів під час відвідування ресторанів. Нововведення набирає чинності з 1 листопада. Про це повідомляє чеське видання Novinky.

Міністр охорони здоров’я країни Адам Войтех повідомив, що нові правила створять певні незручності для підприємств громадського харчування, однак через стрімке поширення коронавірусу в країні - це є необхідним заходом.

Очільник МОЗ додав, що директори закладу нестимуть відповідальність за те, аби в усіх відвідувачів був COVID-сертифікат.

Крім того, уряд прийняв рішення скоротити термін дії тестів. Відтепер ПЛР-тести дійсні протягом трьох днів, а антигенні - протягом 24 годин.

Новини за темою: Чи працюватимуть центри вакцинації у регіонах червоної зони карантину: У МОЗ відповіли

Раніше повідомлялося, що 15 жовтня до червоної зони карантину в Україні перейшла Херсонська область. А 18 жовтня до неї долучилися ще чотири: Запорізька, Одеська, Донецька і Дніпропетровська. На території Сумської області червоний рівень епідемічної небезпеки запроваджується з 23 жовтня. Про ймовірність загальноукраїнського локдауну читайте в нашому матеріалі.