Чехія назвала умови для вакцинації від COVID-19 іноземців, які не мають місцевого страхування

ceskoukrajinska

За вакцинацію їм доведеться заплатити, вартість щеплення - близько 40 доларів

З 10 червня іноземці, що знаходяться в Чехії та які не мають місцевої страховки, зможуть записатися на вакцинацію від коронавірусу. Щеплення їм будуть робитися платно вакцинами компаній Pfizer і BioNTech. Про це повідомляє "УНН".

"Я радий, що проблема нарешті вирішилася. Раз ми хочемо відмовитися від респіраторів, то повинні домогтися вакцинації якомога більшої кількості людей, тобто і групи іноземців", - сказав мер Праги Зденек Гржіб.

Він зазначив, що отримати щеплення від коронавірусу зможуть іноземці, які не мають в Чехії медичної страховки. За вакцинацію їм доведеться заплатити, вартість щеплення складе 850 крон (близько 40 доларів США).

У Празі іноземні громадяни зможуть вакцинуватися на вибір в одному з шести медичних центрів. По одній такій установі працюватимуть в кожному краї республіки.

Нагадаємо, Кабінет міністрів дозволив в’їзд до України іноземцям з сертифікатами про повну вакцинацію препаратами, затвердженими ВООЗ. Водночас Кабмін дозволив українцям, які повертаються з-за кордону, не йти на самоізоляцію за наявності негативного  ПЛР-тесту або експрес-тесту.