Броницька: Якби влада дослухалась до Медведчука - українці були б прищеплені якісною вакциною "Спутник V" і мали б адекватну ціну на газ

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Якби президент Володимир Зеленський і його команда дослухались до того, що пропонує голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук, то українці були б прищеплені якісною вакциною "Спутник V" і мали б адекватну ціну на газ. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявила політичний експерт Олена Броницька.

"Якщо брати тему вакцинації, то давайте згадаємо, що минулого року Віктор Медведчук домовлявся на вищому рівні, щоб нам надали вакцину "Супутник V", проти якої сьогодні влада просто протестує і нам не пропонує жодної вакцини, і не хоче зробити так, щоб якось поліпшити життя, щоб якось підтримати людей. Не дає згоди, щоб ми могли скористатися можливістю і тут, у нас вже в Україні, виготовляти вакцину "Спутник V". А ми би врятували велику кількість життів наших громадян, ми би підняли рівень України в світі, тому що ми завжди ще, напевно, з президентства Порошенка і продовжуємо вже з Зеленським, ходимо постійно з протягнутою рукою. І що стосується ціни на газ: знову-таки, Віктор Медведчук їздив в Росію, домовлявся і вже домовився, щоб нам дали знижку 25%. Що на сьогодні відповідає влада? "Не будемо", "не потрібно". Чим вона керується - взагалі не зрозуміло", - зазначила Броницька.