Бойко: У ОПЗЖ є стратегія виходу з економічної та епідемічної кризи

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Влада повинна нарешті повернутися обличчям до людей і допомогти бізнесу і громадянам пережити локдаун. Про це в коментарі журналістам заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

"Необхідно допомогти людям: виділити кошти, зайнятися бюджетуванням, дати доступні бізнесу кредити. Це головне завдання влади і політиків. А розмірковувати про те, чи потрібен карантин, чи ні, закривати ту чи іншу установу чи ні – справа фахівців", – сказав опозиційний політик.

Він зазначив, що, незважаючи на всі гучні заяви влади, ситуація у медицині досі катастрофічна - персонал звільняється, ліків та обладнання, як і раніше, не вистачає, смертність від коронавірусу не знижується.

"Влада повинна розкрити реальну статистику захворюваності і стан лікарень, особливо у невеликих містах і селах. Нагадаю, що 64 млрд грн з коронавірусного фонду витрачені не за призначенням. Ситуація, коли на папері число хворих знижується, а лікарні досі не отримують необхідного фінансування та грошей для лікування коронавірусних хворих, матиме незворотні наслідки", - вважає Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів підкреслив, що ОП-ЗЖ наполягає на внесенні змін до бюджету-2021, щоб у повному обсязі була профінансована медицина, збільшено видатки на соціальну сферу.

"Часу на розкачку вже немає. Підприємці розоряються, люди бідніють, економіка втрачає мільярди, діра у бюджеті збільшується. В ОП-ЗЖ є стратегія виходу з економічної та епідемічної кризи, конкретні пропозиції, як захистити людей, знизити тарифи і підготувати країну до вакцинації. І тільки від здатності влади чути і діяти залежить, з якими втратами ми вийдемо з локдауну", – резюмував Юрій Бойко.