Автопробіг "Перемоги" на Закарпатті: представники політсили ОПЗЖ відзначили 76-ту річницю Великої Перемоги

Перший.com.ua

Згадати тих, хто не скорився і не став на коліна перед фашистами, віддати глибоку шану та вдячність героям, які вибороли свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. 9 Травня – особливий день для кожного свідомого громадянина.

Перший.com.ua

Перший.com.ua

Перший.com.ua

Перший.com.ua

Свято День Перемоги – це історія, яку забути і стерти неможливо. Коли деякі намагаються викреслити героїчні сторінки з пам’яті народу, представники "Опозиційної платформи – За життя" усіх районів Закарпаття об’єдналися разом та вшанували тих, хто віддав життя за рідну землю.

Перший.com.ua

Перший.com.ua

Партійці урочисто і масово відзначили День перемоги масштабним автопробігом. Для потужної політсили він уже став традиційним. Розпочали маршрут із центрального кладовища Мукачева, де вшанували загиблих воїнів та поклали квіти до могил героїв.

Перший.com.ua

Перший.com.ua

Перший.com.ua

76-та річниця Великої Перемоги сьогодні об’єднала всі куточки  Закарпаття – партійці ОПЗЖ створили колону з близько 100 автівок з різних районів області та урочисто вирушили до Ужгорода. Сьогодні кожен схиляє голови перед пам’яттю мільйонів загиблих, які заради своїх дітей і майбутнього країни здобули перемогу у Великій Вітчизняній Війні. Вони боролися на фронті, трудилися для перемоги в тилу, їх дитинство обпалила війна. Наші діди і прадіди вийшли переможцями з сутички з фашизмом і принесли свободу.

Перший.com.ua

Перший.com.ua

З нагоди великої Перемоги партійці ОПЗЖ віддали шану героям і поклали квіти біля пам’ятника "Україна – визволителям" на українсько-словацькому кордоні. Вшановувати справжніх героїв, пам’ятати про полеглих, віддавати данину поваги і турботи живим ветеранам – священний обов’язок кожного, запевняють партійці.

Перший.com.ua

Перший.com.ua

Перший.com.ua

Перший.com.ua

Маршрут у більш ніж 50 кілометрів через центральні вулиці Ужгорода з гучними сигналами символічно завершили на Пагорбі Слави, біля Вічного Вогню. Подвиг ветеранів, які зуміли вижити у страшному пеклі та крізь усе життя пронесли любов до Батьківщини, вшановують, памятають і молоді покоління.

Історія вічна, як і Перемога у Великій Вітчизняній Війні. Її не можна переписати, змінити чи спотворити, адже на те вона і історія нашого народу.