Австрія послаблює карантинні обмеження

Фото з відкритих джерел

На відкритому повітрі носіння маски більше не обов'язкове

Відсьогодні, 10 червня, уряд Австрії послаблює карантинні обмеженя, введені через пандемію COVID-19. Зокрема, комендантська година відтепер починається з опівночі, а магазинам дозволено приймати більше відвідувачів. Про це, посилаючись на Kurier, повідомляє "УНН".

Міністр охорони здоров'я Австрії Вольфганг Мюкштайн повідомив, що кількість заражень в Австрії продовжує різко знижуватися, а вакцинація "швидко просувається".

"З цими позитивними змінами ніщо не заважає першим крокам", - заявив він.

Зазначається, що комендантська година в Австрії відтепер починається з опівночі, а не з 22:00, як було до того. До того ж, до підприємств роздрібної торгівлі та відпочинку віднині може бути допущена більша кількість клієнтів. Рекомендована соціальна дистанція при цьому скорочується з двох до одного метра.

Окрім того, на культурних заходах можна заповнювати до 75% від приміщення замість колишніх 50%.

Носіння маски на відкритому повітрі більш не обов'язкове.

Починаючи з четверга, максимум вісім дорослих в приміщенні і 16 дорослих на відкритому повітрі (не рахуючи дітей) можуть сідати за один стіл в місцях громадського харчування. Раніше межею було чотири або десять осіб відповідно. Тільки офіціанти повинні носити маску в закладах на відкритому повітрі.

Нагадаємо, з 19 травня Австрія спростила правила в'їзду туристів. Тепер для в'їзду до країни достатньо буде пред'явити негативний ПЛР-тест на COVID-19. До того ж туристи, які прибувають із держави, в якій захворюваність на коронавірус буде нижчою за певний поріг, зможуть потрапити до Австрії без додаткових тестів.