Ареф'єв: Українська влада розуміє, що не отримає вакцину від "західних партнерів"

Сергій Ареф'єв Фото з відкритих джерел

Українська влада розуміє, що не отримає вакцину в наступному році, тому навіть не заклала цей пункт в бюджет на наступний рік. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив керівник Київської міської організації Молодіжного Крила ОПЗЖ - Сергій Ареф'єв, передає пресслужба організації.

Він також упевнений, що саме через відсутність перспектив отримання вакцини від "західних партнерів" чиновники зайняли позицію відмовчування і не інформують громадян про хід переговорів.

"У нас на даний момент немає ніякої програми. Коли немає програми - значить немає ні термінів, ні розписаного бюджету, ні проміжних частин виконання цієї програми. Поставок, зберігання, забезпечення. Зараз цього всього немає. Тому що терміни поставок іноземної вакцини для нашого міністерства ще навіть не надійшли. Тому неможливо скласти і програму. У бюджеті на наступний рік немає основних пунктів, які забезпечують роботу і розподіл бюджетних коштів на вакцину. Оскільки людям запропонувати нічого - влада використовує систему відмовчування, в якій немає ніякої ясності і чіткості. Хоча багато українців дуже чекають вакцину і хочуть вакцинуватися", - заявив Ареф'єв.