Антидопінгове агентство WADA може виключити канабіс зі списку заборонених препаратів

Фото з відкритих джерел

Відповідне наукове дослідження розпочнеться в 2022 році

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) розгляне питання про виключення канабісу зі списку заборонених речовин. Про це з посиланням на France 24 повідомляє "РБК-Україна".

Зазначається, що в 2022 році почнеться наукове дослідження, за підсумками якого можуть переглянути статус канабісу. При цьому уточнюється, що до кінця 2022 року вживання канабісу буде заборонено.

"Після отримання запитів від ряду зацікавлених сторін виконавчий комітет WADA схвалив рішення консультативної групи експертів приступити до наукового розгляду статусу канабісу в 2022 році", - йдеться в заяві WADA.

Новини за темою: В Україні частково легалізували використання медичного канабісу

Раніше 21-річна американська легкоатлетка Ша'Каррі Річардсон була дискваліфікована на місяць за вживання канабісу. Через це вона пропустила Олімпіаду в Токіо.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада України провалила голосування за законопроект № 5596 про легалізацію медичного канабісу. Документ підтримали 184 народні депутати.

У МОЗ пояснили, що в Україні легалізували деякі препарати на основі канабісу, оскільки у них є показання для лікування певних діагнозів і їх використовують в країнах із сильною регуляторною політикою.