Американська компанія почала продаж квитків на політ до стратосфери

rg.ru

Він коштуватиме 125 тисяч доларів

Американська компанія Space Perspective з Флориди почала продаж квитків на польоти до стратосфери. Місця в герметичній капсулі продають за ціною 125 000 доларів. Про це повідомляє "РБК-Україна".

Польоти будуть здійснюватися в космічній капсулі "Нептун", яка підніматиметься на повітряній кулі на висоту до 30 000 метрів. Капсула може перевозити вісім пасажирів.

Зазначається, що політ тривалістю шість годин буде проходити в найвищих шарах атмосфери. Туристи зможуть побачити Землю на тлі чорного космосу.

Представники Space Perspective заявляють, що політ залишить розкішне враження, оскільки підйом буде плавним, без високих перевантажень, пов'язаних із запусками ракет. На "Нептуні" будуть відкидні сидіння, панорамні вікна, бар із прохолодними напоями, ванна кімната, а також інші зручності.

Комерційні запуски планують почати до кінця 2024 року, а минулого тижня провели перший випробувальний політ без екіпажу. Політ повнорозмірного симулятора "Нептуна" тривав більше шести з половиною годин. Він встиг досягти висоти 33 043 метри, після чого приводнився в Мексиканській затоці.

Нагадаємо, нещодавно генеральний директор компаній Amazon та Blue Origin, найбагатша людина у світі Джефф Безос заявив, що в липні полетить у космос на власному космічному кораблі. Цю подорож він здійснить разом із братом.