2020 рік показав – якщо у тебе біда, розраховуй сам на себе, – Куксін

Телеканал ZIK

Коронавірус показав, що українці вчергове виживають, зауважив журналіст

2020 рік показав, що якщо раптом в українця біда, то він повинен розраховувати лише на себе, а на державу, якій він платить податки, сподіватися не може.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив журналіст, блогер Євгеній Куксін.

Гість ток-шоу наголосив, що в Україні люди усе роблять не завдяки, а всупереч усьому, і коронавірус показав, що порятунок тих, хто тоне, у їхніх же руках.

"На жаль, цей рік показав, що якщо раптом у тебе біда, розраховуй лише на себе. Як мінімум, на державу, якій ти платиш податки, ти цього робити не можеш, бо нам що запропонували із самого початку: друзі, зачиняйтеся по хатах, якщо ви не помрете з голоду, то тоді ви виживете, і все у вас буде добре. Коронавірус показав, що українці вчергове виживають і живуть не завдяки, а всупереч. Це хоча і сумно, але цим, як мінімум, ми маємо пишатися і, як мінімум, це наш великий плюс", – зазначив Євгеній Куксін.

Новини за темою: Головний санітарний лікар назвав, для яких категорій українців коронавірус становить найбільшу небезпеку

Журналіст додав, що коли світ охопила паніка через пандемію, в Україні такого не спостерігалося.

Як повідомляли, експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я, професор Девід Хейман вважає, що коронавірусна інфекція стане ендемічною хворобою.

Читайте також: "Антибіотики і часник проти коронавірусу: Головний санітарний лікар України розвінчав популярні міфи".