Зеленський представив нового очільника Івано-Франківської ОДА

Візит Володимира Зеленського на Івано-Франківщину Офіс президента України

Президент сподівається на успішну командну роботу в області

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Івано-Франківщину зустрівся з представниками місцевої влади й представив нового очільника облдержадміністрації Андрія Бойчука. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що Зеленський висловив сподівання на успішну командну роботу в регіоні. "Я вас вітаю і бажаю вам успіхів. Бажаю, щоб вам вдалося показати результати людям", – сказав очільник держави.

Водночас новопризначений чиновник заявив, що ця посада є для нього великою відповідальністю. "З першого дня налагоджуємо внутрішню управлінську комунікацію, співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування. Я зацікавлений працювати з кожним очільником громади, села, селища, міста, району над проблемними питаннями", – висловився  Бойчук.

Нагадаємо, 24 грудня президент Володимир Зеленський призначив новим главою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука. Що відомо про нового очільника області, читайте тут.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що Зеленський зустрічатиме Новий рік разом зі сім’єю в карпатській резиденції "Синьогора", котра розташована в селі Гута на Івано-Франківщині. За даними журналістів, до Зеленських долучаться Андрій Єрмак та Сергій Шефір разом із родинами.