Зубковська і Полянський вибороли золото на Паралімпійських іграх в Токіо

Оксана Зубковська Фото з відкритих джерел

Українська "скарбничка" нараховує 10 золотих медалей

Українські спортсмени Оксана Зубковська і Роман Полянський вибороли золото на Паралімпійських іграх у Токіо. Про це повідомляє Спорт Сегодня

Як зазначається, легкоатлетка Оксана Зубковська стала чемпіонкою Паралімпіади у стрибках у довжину. Роман Полянський виграв золоту нагороду в академічному веслуванні на 2000 м.

Новини за темою: Данилюк виборов срібну медаль у штовханні ядра на Паралімпіаді

За попередніми даними, українська "скарбничка" нараховує 10 золотих, 17 срібних та 9 бронзових медалей. Це дозволило Україні піднятися на п'яте місце у загальнокомандному заліку.

Нагадаємо, напередодні українські спортсмени Євген Богодайко і Максим Кріпак здобули перемогу на Паралімпійських іграх у Токіо.  Першу золоту медаль виборола українська плавчиня Єлизавета Мерешко. Згодом таку ж нагороду отримала Мар'яна Шевчук, яка взяла участь у змаганнях з пауерліфтингу у ваговій категорії до 55 кг. Третю перемогу виборола українська плавчиня Анна Стеценко. Спортсменка першою здолала дистанцію 400 метрів вільним стилем.