Жіночу збірну України дискваліфікували в естафеті Кубка світу з біатлону

Біатлон Фото з відкритих джерел

Спортсменки посіли 4-те місце, але результати анулювали

У Чехії жіночу збірну України з біатлону дискваліфікували на восьмому етапі Кубка світу за порушення правил під час передачі естафети. Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначено, що українські спортсменки посіли 4-те місце у класичній естафеті 4х6 км, проте результати змагань анулювали. Загалом Дар'я Блашко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна подолали дистанцію з одним штрафним колом на вогневих рубежах та використали 10 додаткових патронів.

При цьому 1-ше місце посіла шведська команда, яка не мала жодного штрафного кола та використала 6 додаткових патронів). Другими з відставанням 1,2 с фінішували представниці Білорусі (0+6), а третьою – команда Франції (1+8).

Нагадаємо, нещодавно українська жіноча збірна з біатлону посіла 3-тє місце на чемпіонаті світу в Поклюці (Словенія). Перше місце  тоді виборола збірна Норвегії.

Новини за темою: Біатлоністка Юлія Джима виборола перше срібло для Збірної України в сезоні

Раніше повідомлялося, що збірна України посіла 8-ме місце в жіночій естафеті в рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону в Оберхофі. Україну представляли Дар'я Блашко, Юлія Джима, Валентина Семеренко та Олена Підгрушна.