Збірна України здобуває першу перемогу на Євро-2020

Twitter Euro-2020

Українці обіграли Північну Македонію з рахунком 2:1

Збірна України обігрує збірну Північної Македонії з рахунком 2:1 у другому турі Євро-2020.

Авторами голів стали, як і в першому турі, Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.

На 29-й хвилині матчу Андрій Ярмоленко замкнув простріл Олександра Караваєва на дальній штанзі і відправив м'яч повз воротаря македонців.

Уже через 5 хвилин все той же Ярмоленко вивів Романа Яремчука один на один з воротарем, і український нападник упевнено пробив у ближній кут.

У другому таймі збірна Північної Македонії зуміла вирівняти гру і створити кілька небезпечних моментів біля воріт українців.

Спочатку воротар збірної України Георгій Бущан відбив небезпечний удар, зумівши переправити м'яч у поперечину, а пізніше у ворота нашої команди поставили пенальті за фол Караваєва проти Пандєва.

Бущан зумів відбити удар Езгіяна Аліоскі з одинадцятиметрової точки, проте півзахисник македонців був першим на добиванні і зумів скоротити різницю в рахунку.

На 84-й хвилині суддя призначив пенальті вже у ворота Північної Македонії, проте Руслан Малиновський не зумів переграти воротаря.

У підсумку збірна України здобуває першу перемогу на Євро-2020 і зберігає непогані шанси на вихід з групи.

Президент України Володимир Зеленський привітав збірну з першою перемогою на турнірі.

"Напружений поєдинок, і така потрібна перемога! Дякуємо за справжній футбольний трилер, дякуємо за важливі три пункти! Слава Україні!" - написав президент.

Нагадаємо, що в першому турі українці поступилися збірній Нідерландів з рахунком 3:2.

Також гол Андрія Ярмоленка в тій грі претендує на звання найкращого в першому турі.