Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Збірна України розгромила Кіпр у товариському матчі

Матч збірних Україна - Кіпр Фото з відкритих джерел

Підопічні Андрея Шевченка відкрили рахунок на 37-й хвилині зустрічі

Національна збірна України з футболу перемогла збірну Кіпру 4:0 у завершальному товариському поєдинку напередодні Євро-2020. Матч проходив у Харкові на ОСК "Металіст".

Підопічні Андрея Шевченка відкрили рахунок на 37-й хвилині зустрічі. Форварда збірної України Олександра Зубкова завалили в чужій штрафній площадці, за що Панайоту отримав пряму червону картку. Пенальті забив Андрій Ярмоленко.

Згодом кіпріоти заробили ще один одинадцятиметровий, який успішно виконав Олександр Зінченко. Підсумок першого тайму - 2:0 на користь України.

По перерві ще два м’ячі забили Роман Яремчук (59) та Андрій Ярмоленко (65).

Новини за темою: У Кремлі відповіли, чи посилить матч Україна - Росія політичну напруженість між країнами

Нагадаємо, напередодні голова Української асоціації футболу представив нову форму збірної України на Євро-2020. На футболках було зображено карту України з Кримом і вишито гасло "Слава Україні! Героям слава!".

Таке оздоблення форми викликало обурення і критику з боку Росії. Прес-секретар МЗС РФ Марія Захарова заявила, що карта України з окупованим Кримом на футболках гравців - "обманка", а  гасло "Слава Україні! Героям слава!" - "калька з німецького націонал-соціалістичного вітання".

Попри критику, УЄФА схвалив форму збірної України, пояснивши це тим, що форма відповідає правилам екіпірування.