З хорошою стрільбою, але без медалі: Українці посіли 4 місце в естафеті на ЧС з біатлону

Український біатлоніст Артем Прима опустився на 19-е місце в загальному заліку КC-18/19 / biathlon.com.ua

Вітчизняні спортсмени поступилися шведам на 10 секунд

Українська збірна з біатлону опинилася на четвертому місці в одиночній змішаній естафеті чемпіонату світу-2021 в словацькому місті Поклюці. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як зазначається, українцям Артему Примі і Дар'ї Блашко не вистачило до бронзової медалі лише 10 секунд. Третє місце вибороли біатлоністи із Швеції. "Срібло" отримали спортсмени із Норвегії, а "золото" - за Францією.

При цьому додається, що збірна України хоч і не отримала призового місця, однак відзначилася влучністю. Біатлоністи під час змагання використали лише 2 запасних патрони.

Новини за темою: Українська жіноча збірна з біатлону увійшла до десятки найкращих в естафеті на чемпіонаті світу

Раніше повідомлялося, що українські біатлоністи вибороли "бронзу" у класичній змішаній естафеті на чемпіонаті Європи. До збірної увійшли Ірина Петренко, Віта Семеренко, Богдан Цимбал та Артем Прима.