Вболівальникам заборонили пити алкоголь і кричати на Олімпіаді в Токіо

Олімпійські ігри в Токіо триватимуть протягом липня-серпня 2021 року Фото з відкритих джерел

Сьогодні оргкомітет Олімпійських ігор опублікував правила для вболівальників

Оргкомітет літніх Олімпійських ігор-2020 опублікував правила для вболівальників на під час змагань в Японії, які стартують 23 липня. Про це повідомляє "Сегодня".

Повідомляється, що продаж алкоголю на спортивних об'єктах ігор буде заборонена, глядачі також не зможуть проносити спиртні напої з собою.

При вході на об'єкт вболівальникам будуть вимірювати температуру. Люди з температурою вище 37,5 і симптомами застуди не будуть допускатися на трибуни.

Носіння маски буде обов'язковим. Однак, враховуючи літню спеку в Японії, організатори дозволили відвідувачам змагань знімати маску на відкритому повітрі за умови дотримання соціальної дистанції не менше 2 метрів.

Крім цього, уболівальникам заборонять голосно підтримувати спортсменів, розгортати банери і вступати в безпосередній контакт з іншими людьми на трибунах. Після завершення змагань необхідно відразу вирушати додому.

Також заборонено просити у спортсменів автографи і висловлювати їм словесну підтримку.

"Святковий настрій доведеться придушити - це стало головним викликом. Люди можуть відчувати радість у своїх серцях, але їм не можна бути гучними, і вони повинні уникати натовпу", – сказала голова оргкомітету Токіо-2020 Сеіко Хашимото.

Нагадаємо, що раніше оргкомітет Олімпійських ігор в Японії виключив чергове скасування змагань, незважаючи на стурбованість з приводу прибуття тисяч спортсменів і офіційних осіб під час четвертої хвилі зараження COVID-19.