Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Український легкоатлет Білий виборов срібло на Паралімпіаді в Токіо

Владислав Білий Фото з відкритих джерел

Це 11-та медаль України на Паралімпійських іграх

Український легкоатлет Владислав Білий виборов срібну медаль на Паралімпійських іграх. Про це повідомляє "Чемпіон"

Як зазначається, у Токіо на Паралімпіаді відбувся фінал у метанні спису серед чоловіків класу F38. Україну на змаганнях представляли Владислав Білий та Олександр Дорошенко.

Владислав завоював срібну медаль з результатом 55.34 та встановив рекорд Європи. Дорошенко з результатом 54.07 посів п'яте місце.

Новини за темою: На Паралімпіаді в Токіо госпіталізували першого хворого з COVID-19

Для української збірної це 11-та медаль на Паралімпійських іграх в Токіо.

Скріншот

Нагадаємо, нещодавно українська плавчиня Єлизавета Мерешко здобула срібну медаль на Паралімпіаді в Токіо. Також українську "скарбничку" срібними медалями поповнили Олексій Вірченко, Максим Кріпак та Олена Федота.